• Arçelik Servisi | Beko Servisi
  Samsun Bölge Servis | Arçelik Beko
 • Arçelik Kombi Servisi | Beko Kombi Servisi
  Kombi Bakım ve Tamir İşleri İle Kombinizin Partneri
 • Beko Klima Servisi | Arçelik Klima Servisi
  Klima Tamir Ve Bakım İşlerinde %100 GÜVEN

Samsun Beko Servisi | Beko Servis Çağrı Merkezi

Güvenilir & Hızlı Servis Anlayışı

    samsun beko servisi 

  Samsun beko servisi olarak ne iş yapmaktayız. Beko markalı ürünlerin hangilerine hizmet vermekteyiz. Beko beyaz eşya tamirlerinde garanti süremiz ne kadar. Beko kombi  ve beko klimalarında servis hizmetiniz var mı vb. birçok sorunuzun cevabı için her yönüyle işte size samsun beko servisi

    Samsun beko servisimiz Atakum merkezli olup , atakum , İlkadım, Canik ve Tekkeköy ilçelerin hizmet veren teknik servistir. Özel servisimiz beko marka tüm beyaz eşya , kombi ve klima modellerine hizmet vermektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi , bulaşık makine ve elektrikli süpürgelerde tamir ve onarım hizmet vermektedir.

      Samsun beko servisimiz Atakum merkezli olup , atakum , İlkadım, Canik ve Tekkeköy ilçelerin hizmet veren teknik servistir. Özel servisimiz beko marka tüm beyaz eşya , kombi ve klima modellerine hizmet vermektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi , bulaşık makine ve elektrikli süpürgelerde tamir ve onarım hizmet vermektedir.

Samsun Beko Servisi Beyaz Eşya Tamir Onarım Hizmeti

   samsun beko servis telefonlari

     BEYAZ GELİN olarak toplumda bilinen beyaz eşyalar evlerin vazgeçilmez bir eşyasıdır. Evlenen çiftlerin ilk sıralarda evlerine aldığı beyaz eşyalar tüm elektronik eşyalar gibi zaman içerisinde arızalar çıkarabilmektedir. Bu arızaları gidermek için servis ya da beyaz eşya tamirci ararken servisimize ulaşmanız aslında sizler için büyük bir artı. Neden mi?

  

 Samsun Beko Servisimizde;

 • Tüm beyaz eşyalarda (buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi) parça değişimlerinde

1 YIL GARANTİ,

 • 7/24 SERVİS KAYDI oluşturabileceğiniz servisimizde parça değişimlerinde

ORJİNAL PARÇA,

 • 14 YILLIK TECRÜBEMİZ ile işinde tecrübeli, teknik bilgiye sahip ,

UZMAN TEKNİK PERSONEL,

 • Geniş hizmet ağı ve araç filosuyla randevu saatinde, zamanında

AYNI GÜN HİZMET,

   Güler yüzlü hizmet anlayışımız ile sizlerin beyaz eşyalarını güven altında tamir ediyoruz. Aynı zamanda onarım hizmetimiz sayesinde, samsun beko servisi olarak ana kart gibi bazı parçalarda tamir seçenekleri sunuyoruz. Bazı beyaz eşya parçalarının yüksek fiyatlarda olması siz değerli müşterilerimizi servis imkanlarından caydırmakta olduğunun farkındayız. Bu sebepten samsun beko servisi olarak tamiri mümkün olan parçalarda uygun fiyatlara tamir imkanları sunara daha ekonomik çözümler sunuyoruz.

   Samsun Beko Servisi Kombi Bakım , Onarım ve Yedek Parça Hizmeti

   samsun beko servis telefonlari

Samsun beko servisimiz aynı zamanda sizlerin beko marka kombilerinin de tamir ve onarım hizmetlerini garantili olarak yapmaktadır. Çoğu beko servisinden farkımız beko kombi servis alanında petek temizleme hizmetimizde mevcuttur. Kombi onarımlarda orijinal yedek parçalar ile birebir değişim ve 1 yıl  değiştirilen parçaya garanti vermekteyiz.

BİRGÜN DEĞİL HERGÜN HİZMET.

  

   14 yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet verirken bir gün değil her gün buradayız ilkesiyle %100 müşteri memnuniyetine her zaman önem verdik.Samsun beko servisimiz servis fişi ile hizmet vermekte olup her zaman çağrı merkezi telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Samsun Beko Klima Tamir Montaj ve Demontaj  Hizmetimiz

   samsun beko servis telefonlariSamsun beko servisi hizmetlerimiz arasında beko klima montaj ve demontaj hizmetlerimizin yanı sıra klima onarım çalışmalarımızda mevcuttur. Klima tamircisi olarak aranan tecrübeli kadroya sahip olan firmamız sizlerin beko klimalarını garantili olarak tamir etmektedir.

 

  Gerek yaz aylarında ısıyı düşürmekte, gerekse soğuk havalarda sıcak yuvaların oluşmasında kullanılan beko klimalarınız arıza yaptığında servis merkezimizi arayıp telefon üzerinden kayıt açmanız yeterli. Klima tamirlerinde de tüm hizmet verdiğimiz beko ürünlerinde olduğu gibi orijinal parça değişimi ve 1 yıl parça garantili hizmet ile servis sunmaktayız.

Klima Montaj ve Demontaj hizmetinde tecrübeli kadromuz ile klimalarınızı sorunsuz olarak sökmekteyiz. Gerek beko klimaların sökmesi , gerekse kurulması noktasında tecrübeli personellerimiz sizlere yol gösterip yardımcı olacaktır.

Yıldırım Teknik Servis bünyesinde hizmet veren beko servisi olarak faaliyet gösteren firmamız  özel servistir.Garantili beyaz eşyalarınız , garantili klimalarınız, garantisi olan tüm marka beko ürünleriniz için bekonun yetkili servislerini aramanız gerekmektedir. Garantisi bitmiş beko beyaz eşya , klima ve kombileriniz için tercih sizindir. Dilerseniz servisimizi arayıp servis kaydı oluşturup , samsun beko servisimizden servis talep edebilirsiniz.

Samsum Yıldırım Teknik Kombi Servisi

Samsun beko servisi olarak faaliyet gösteren firmamız Samsun'un merkez ilçelerinin tamamında beko servis hizmeti vermektedir.

Atakum beko servisi , Canikbeko servisi , İlkadım beko servisi ve Tekkeköy beko servisi olarak çalışan firmamız 7/24 teknik destek ile pazarları hariç olarak saat: 10: 00 ile 20:00 saatleri arasında sahada teknik personel ile hizmet halindedir.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge , kombi , klima ürünlerinde bakım , tamir, parça değişimi ve  petek temizleme hizmeti sunmaktayız.

Yıldırım Teknik Servis

0362 437 17 75

0362 437 03 64

0534 440 81 85

0545 834 94 94

0535 946 75 32

0546 440 81 85

 

hatlarımızdan 7/24 servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Özel Arçelik Beko Servis Haberleri

Arçelik Servis Telefonları ve Beko Servisi

    Samsun Arçelik Beko servislerinin telefon numaralarına internet üzerinden servis merkezlerinden ulabilirsiniz. Arçelik servis hizmeti veren bir çok firmanın telefon numaralarına internetten çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Arçelik servislerine ulaşmak için internete şu ibareleri yazmanın yeterlidir.Samsun Arçelik servis telefonları, arçelik servis telefon numaraları samsun , samsun arçelik servislerinin telefonları,Samsun beko servis telefonları, beko servis telefon numaraları samsun , samsun beko servislerinin telefonları vb kelimeleri internete yazarak ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

    Beko marka buzdolabımın motorunu değiştirdiniz.Personeliniz ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar
Özkan , İlkadım

   Arçelik kombimin anakartını değiştirdiniz. 1 yıl garantli verdiniz. Umarız çok daha uzun süre sorun çıkarmaz. Ekibinize teşekkür ederim.Kolay gelsin.
Banu ,Atakum

    Klima bakım ve onarımını yapmıştınız. Özel servis ekibinize çok teşekkür ederim. Başarılar…

İzzet, Atakum


Bumerang - Yazarkafe

ADRES BİLGİLERİMİZ

YILDIRIM TEKNİK SERVİS

Telefonlarımız:

SABİT: 0362 437 03 64
GSM  : 0534 440 81 85
Yeni Mahalle 3077 Sokak No : 17

Atakent Atakum/SAMSUN